Říjen 2012

Vím........ ale mám k tomu i důvody

24. října 2012 v 17:24 | nikitalias
ahooj:) Vím dlouho jsem tu nebyla ale mám také své důvody... Poslední dobou vůbec na blog nemám čas. Učení a všechno to dohromady.... Budu se vám to snažit vynahradit a chodit na blog tak často jak ještě před prázdninami. :) :) :) Tak snad mě tedka chápete.... budu to chtít zase rozjet tak snad mi to výjde a budu tu mít větší návštěvnost než ted :D

Po dlouhéééé době :/

16. října 2012 v 21:11 | nikitalias
Ahoooj po dolouhé,hodně dlouhé době jsem tu... Ze začátku bych se chtěla hlavně omluvit mé nejlepší affs Vall.. I přes to že jsem vůbec tu nebyla a nepsala pokaždé jsi mi napsala... Jsi vážně zlatá... Takových affs je tu hodně málo... :*** Mám tě ráda Vall!!
Nebyla jsem tu z toho důvodu že jsem se musela učit.. z toho jsem tedka hodně polevila a mamak statkou na mě pěkně zuří takže jsem se musela učit vždy když jsem přijela ze školy a tak jsem vůbec na blogování neměla vůbec čas.. :) tedka ho sice taky nemám ale z důvodu že mi Vall pořád psala kde jsem a mě se to zdálo být vůčí ní nefér tak jsem tu prostě přišla!! :) Chtěla bych t líp poznat.. Jelikož jsi mi psala i jaký mám facebook tak tu ho máš... Nikuššíí Zarubova tak kdyby jsi chtěla tak si mě můžeš přidat... Omlouvám se ti :)))))