Červenec 2012

Zpátky z Řecka :((

26. července 2012 v 8:06 | nikitalias
Ahoj tak do XX době jsem tu právě dnes jsem se vrátila z Řecka a jaký z toho mám pocit?? Pčijedu do České republiky a hrozná zima. V Řecku bylo každý den 36-40C k nevydržení. Ale na druhou stranu jsem ráda že sme se už vrátili. Chyběl mi náš psík a babi,která se nám o něho starala. Bylo tm toho spousta ale to vám pak dám do různých článků. A pro Džejn jestli si tohle čteš tak rozhodně chci být i nadále tvá affs a hned ti pak písnu na ten E-mail juu? tak nic už budu končit musím vybalovat kufry tak po prázdninách... Mějte se tu krásně ahojky :)) ♥♥

POZASTAVUJI BLOG DO KONCE PRÁZDNIN!!

8. července 2012 v 15:18 | nikitalias
Ahoj tak píši zase po dlouhé době! Já vím....
ted k nám přijela sestřenice a mám nabytý program protože jak jsem psala pojedu 15.6.2012 na dovolenou do Řecka a hned druhý den pojedu na Farmu a hned po ni do Ostravy a pak k tetě na prázdniny a pak k dědovy.
Takže POZASTAVUJI BLOG!
Opravdu nerada! Ale věřte že i kdybych nedala pozastavení nebyla bych tu! Takže moooooc prosím affs at si mě nevymažou z affs a omluví mě z kontrol!!! Vrátím se hned po prázdninách ale opravdu nevymažte si mě!!
Tsakže
AHOJKY

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ KUSOVKU!!

4. července 2012 v 14:00 | nikitalias
Ahoj! Je tu vyhodnocení soutěže a máme 4 místa. Kdo získal to první? Jestli to chceš vědět tak čti dál! :))
Měli jste opravdu nádherné kusovky. Ale jenom 4 získaly místa!

Takže na prvním místě je..................KATARA! GRATULUJI TI! Dole do komentářů mi napiš co by jsi chtěla mít na diplomě! A pak samozřejmně dostaneš reklamu na jeden měsíc. A ještě mi pak písni co by jsi ještě ode mě si přála a já se ti to pokusím splnit!

Na druhém místě se umístila:...................DŽEJN! GRATULUJI TI! I druhé místo je krásné! Do komentářů mi pak prosím písni co bysis přála mít na diplomě. Reklama na 14 dní tě také nemine ale na reklamě jsem přemýšlela a dám ti jí až nebudeš mít pozastaveno co na to říkáš? Jestli jí chceš mít ted tak mi napiš a já ti jí udělám hned :) Jinak pak máš ještě jednu cenu a ta zní to bysis ještě ode mě přála a já se ti to pokusím splnin!

Na třetím míste se umístila................^^ME^! GRATULUJI TI! Dostala jsi odemě reklamu na týden,který vyprchala dodneška. Diplom se už dělá. Měl by být už zítra pak se ti samozřejmně izvu a ty si ho vyzvedneš!

Na čtvrtém místě se umístila ...................ELIZABETT! TAK A TAKÉ TI SAMOZŘEJMNĚ GRATULUJI! Reklamu jsi měla na den ale zhledem k tomu že jsem byla nemocná kdy jsem ti reklamu měla zrušit jsem ti jí protáhla o 3 dny :D A také mi prosím písni co by jsi chtěla mít na diplomě!


Tak a to jsou naše vítězky,které si zaslouží potlesk!! :)))

Rochnění v bazénu??

3. července 2012 v 12:43 | nikitalias
Ahojky tak jakpak se tu máte? Já dobře jsou prázdniny takže pohodička. Jak jsem psala články budou obden. No aspon něco no né? :D
Je šílené vedro jen tu u mě v pokoji je 27 stupnu. Takže se tu nedá vydržet a,když otevřu okno bude tu ještě větší teplo :))
Jinak rochníte se v bazénu?? Já ne já tam přímo řádím s mojí ségrou. Taky to včera bylo poznat půlka vody byla vychrstaná protože jsme do něho skákaly. :))
Už vážně nevím co psát :D Zítra tu také nebudu jenom přednastavím článek no Vyhlásím vítěze o nejlepší kusovku takže už dnes budou uzavřeny hlásky. vážně jsem hodně zvědavá,kdo vyhraje! No necháme se překvapit :)) Jinak pak mi své nápady co byste chtěli mít holky na diplomech napište do zítřejšího článku,který bude přednastavený!!
Jinak copak ted děláte? Já dopisuji článek a zároven poslouchám Tacabro-Tacata,taca Vážně tuto písničku jsem si hrozně oblíbila.je moje nej. :D tak se tu mějte a jdu vás oběhnout tak si úžívejte tropic. prázdniny :)) :*

Nikitalias :**

Články budou ale málo.... :(

1. července 2012 v 15:15 | nikitalias
Ahojky tak jakpak se tu dneska máte? Užíváte si krásné a sluneční prázdniny?? Já jo a nemarním je sezením na pc :D A vám to také doporučuju. :DD Je u nás 35C. Chápete? je tu úplně na zdechnutí :) Jsem ráda že jsem doma v chládku protože jak jste hodně dlouho na slunku tak mě s toho hodně bolí hlava ale to je jedno. Tedka budu psát články obden a to asi ani ne. Jak mi to bude vůbec vycházet. Ale na 100% budu mít pozastaveno od 15.7.2012 Jedu do Řecka takže hrozně se už těším.
A pak jedu na Farmu za konma k hodné paní a jedu tam i s moji dobrou kamarádkou. Takže asi taky se hodně těším ale nevím jak tam zvládnu tu cestu půjdeme pěšky až do Milkova a cestou se budeme střídat na koni s Barčou.
takže si krásně užívejte prázdniny a
v příštím článku ahoj!:** ♥♥

Nikitalias:**