Duben 2012

Ředitelské volno .....

30. dubna 2012 v 9:16 | nikitalias
Ahojik jakpak se tu máte?
U mě v pohodě dnes máme ředitelské volno a zítra je státní svátek tažde mám protloužený víkend. Některé školy vůbec nemají ředitelské volno. Například moje sestra. Šla do školy ale ještě že tak jeden den klid od ní. Co víc si přát?
Jinak na dnešek mám spousů plánů ale nevím jakým mám začít :D
V 10:00 má přijít Štěpa a půjdem ven atd... 16:10 nám ze ségrou jede autobus do Čech pod Kosířem kde jsou pálení čarodějnic a Míša se tam chce jít podívat samozřejmně musím sní :( :D
Takže ještě tento den si musím naplno užít zítra sice máme volno to jo ale musím se učit píšem ze zeměpisu test a zkouší nás s ajiny ze slovíček. Takže hrůza. Vůbec se mi nechce otvírat učení a učit se jenže nic jinýho mě asi nezbyde :(
Dneska bude zase krásně jako včera a pozítří. Už můžem chodit jen tak po lehku. Na takové počasí jsem čekala. :D
Tak nic půjdu vás oběhnout a pak popádím ven. Takže si dnešek užijte :****

nikitalias:*

Sranda.... :D

29. dubna 2012 v 21:22 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte? Ze Štěpou a s ostatníma holkama se zase už bavím :D njn. Asi si ted myslíte že se hned pohádáme a zaráz zase spolu jsme že? U nás je taková hádka jen chvíli ale v pátek to vypadalo že už spolu nepromluvíme nikdy.
Ale dnes jsme si to zase pořádně užili přijeli za mnou na dědinu,kde bydlím a byla hrozná sranda. Pak jsem jela zase sněma a zůstala jsem u dědy. Poprvé co jsem jela s holkama tak daleko vždy jezdím sama na kole jen do další vesnice a tu hned přes 5-6 km... :D. Po cestě jsme se zastavili a uviděli jsme že se v lese hrozně kouří Štěpa hned volala 150 což jsou hasiče. Takže hned potom na sebe byla pyšná že udělala dobrý skutek.
Jinak se vám chci omluvit že ted jsem moc neobíhala neměla jsem vůbec čas a když jsem měla tak tu byla ségra která mě nechtěla pustit :D Takže se vám chci omluvit.
tak nic ted půjdu oběhnout a pak něco zase budu dělat tak sladké sny papa! :**

Nejhorší pátek v mém životě!!!

27. dubna 2012 v 13:56 | nikitalias
Ahojky jakpak se vede?
U mě je to pořád stejný furt jsem na dně a všechno mě hrozně mrzí. tento den je můj nejhorší co jsem za ten svůj život prožila. Brečela jsem každou chvíli v angličtině a důvod??????????? Štěpána mě začala vyhrožovat že půjde za ředitelem a všechno mu řekne a že dostanu dutku já jsem se neudržela a hned slzy na krajíčku. Nevím co si o tom mám pomyslet, učitelka mě tam uklidnovala a říkala že si jí vůbec nemám všímat ale copak tohle jde? Když mi nadává do děvek a do štětek? No řeknětě vy mohli byste si jí snad nevšímat? Já tohle nedokážu je to jako noční můra. Tohle už nebudou nikdy moje kamarádky o takové kámošky nestojím aby mi vyhrožovali ředitelem a dutkou. Mám na lepší.
Ale jedna výhoda zase na tom je. Zastal se mě Tomáš až sem tomu vůbec nechápala a dokonce i jeho nej. kámoš. pak si k nám sedli na obědě a kecali jsme. Sem ráda že se na ně můžu spolehnout zastali se mě u učitela jak jsem mu to říkala.
Ale beru ho už jen jako kamaráda už k němu nic necítím ale jako kamarád je milej.
Mamka se mě také pěkně zastává psala magdě (bývalé kamarádce,.dnes mi také nadávala) že si o ní myslela že je hodná holka. Ale je to opak. Jsem jí za to moc vděčná a podporovala mě když jsem to hrozně potřebovala nevím jak jí tohle můžu oplatit. Mám jí hrozně ráda a moc jí děkuju že mě nenechala na holičkách.
Jinak článek co jsem vám chtěla napsat: CHCE BÝT NĚKDO MÁ AFFS??
Jestli ano tak mi pište dolů do komentářu.
1. jméno nebo přezdívka.
2.web
3.proč by si chtěla být moje affs.
Každému kdo by měl zájem tak bych mu rozhodně napsala na blog. Tak se zatím mějte ahoj. :**

Jsem na dně :'(

26. dubna 2012 v 14:46 | nikitalias
Ahojky jakpak se máte? Mě blbě.
Pohádala jsem se s kamarádkami a ted nevím co mám dělat. Je toho na mě poslední dobou tolik. Nejdřív rozchod s Kubou a ted holkly. O našem rozchodu sem tu ani radši nepsala protože jsem na to jméno chtěla zapomenout a.... Dit to znáte když vám někdo sebere srdce toho druhého. Jo našel si jinou. A mě už je to fuk nebyl ten pravý.
S holkama sem se pohádala protože furt na mě něco vidijou. Asi pro ně nejsu dokonalá nebo co. Každopádně sem na dně. Prý každého seru nebo co? Už vážně nevím co dělat být sněma ve třídě? Ještě horší když z tou jednou sedím v lavici.
Přemýšlím že bych přestoupila na jinou školu kde bych začala od začátku a našla si jiné kamarádky.
Nedokážu být s někým ve třídě kde se na mě všechno valí a jen pomlouvají. V nové škole bych sice ze začátku byla sama ale časem bych si tam jnákou tu kámošku našla. A stejně kdybych šla do Olomouce tak tam je i moje nejlepší kamarádka takže bych tam byla sní. Ale nevím stejně ted je v 9 a kdybych přestoupila tak už bych jí tam neměla. :(
A nemohla bych se dívat na Kubu protože tam také chodí. Ale s holkama už se zřejmně nedám dohromady je to kamarádství na prt když každou chvíli si nadáváme a pak se zase usmiřujem. Takové hádky už mě vážně lezou na nervy. Nevím jak se ovládat. chápete? Obvinovat mě jenomže sem řekla děcák tak to je vážně síla. Když jsem to slovo dořekala tak hned na mě Štěpa začala valit že jsem hrozná že každýho seru a že ju taky a není prý jediná říkájí to skoro všichni......... jo tak tohle mi řekla . Ale když Kača řekne pi** před školou kde se na ní dívali dětcka tak je všechno normální. Ale mě odsuzujou jen kvůli takové hlouposti že sem řekla slovo děcák. Já vím asi jsem to neměla vůbec říkat ale vyjelo mi to a nechtěla jsem :'( Asi Štěpa nic na Kačiiny výrazy nic nemá protože jsou nej... a já jsem pouze keř kterého si vůbec nikdo nevšíma :'(..........................................................

Focení :D

25. dubna 2012 v 14:39 | nikitalias
Ahojik jakpak se dneska máte? Já docela fajn...
Jk jsem psala dnes jsme měli to focení. takže to bylo super protože jsme měli psát matiku (test) a zrovna jak nám to chtěla už rozdat tak k nám přišla jedna holka že se máme jít fotit. Byla jsem ráda protože se mě tra látka spletla dohromady a nevěděla jsem skoro už nic. A jak jseme se vyfotili tak jsme šli zase do třídy a učitelka tam na nás čekala a samozřejmně že už sme nic nepsali protože už bylo za 10 půl a to nám končila hodina takže super. Ale píšem to zítra takže to mě nemine. :(
Jinak až dostanu ty fotky tak vám to dyštak vyfotím. Jak tam vypadám:D
dneska mě to docela ladilo k sobě. Až když jsem šla do obchodu a tam se mě udělala džuzna na silonkách z kabele (suchý zip) no jo no u mě nikdy nevidržijou silonky víc než jeden den. Ale co už jsem si na to zvykla :D

Svoji sestru zbožnuji!

24. dubna 2012 v 18:37 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte? Já docela fajn už jsem dodělala nový design jo já vím není nic moc ale co lepší než nic :D
Jinak zítra píšu test z matiky takže docela se bojím ale co trochu mi to jde a dopadne to jak to má dopadnout :D
Zítra se fotíme takže si musím nakouknout do skříně co si vezmu na sebe. Jinak tento článek bych hodně chtěla věnovat své sestře. Je to hroznej čípek a tolik jí toho dlužím. Třeba ze včerejška chtěla jít na zmrzlinu a prosila mě at jdu s ní mě se nechtělo a řekla jsem jí at jde sama jelikož jsme byly u dědu tak tu na vesnici jsou hodně cigánů a Míša je cestou potkala no co si asi myslíte? Nadávali jí do čup** a házeli po ní kamení a tahali jí za ruce. Míša s brekem přiletěla domů a nanuky si strachem nekoupila. A ted kvůli tomu mám výčitky svědomí že se to všechno stalo kvůli mě protože kdybych tam byla já tak by si to určitě nedovilili...... Ale co mamka už to vyřídila aji s ředitelkou školy co její děti dělají ve volném čase. Moc se jí to nebude líbit že šikanujou. No jo no co by ste taky očekávali od cigánů že?
A tu jsou její fotky jsou starý od včerejška a ještě od dneška:
jo mám jí hodně moooc ráda! :***
Těch jejích xichtíků vždycky neodolám :D
Nevím co bych bez ní dělala. No jo párkrát se pohádáme ale to je asi u věčiny z vás také normální ne?
U nás teda jo. :D A nevadí mi to sice se hádáme ale pak zase za mnou přijde a zase mi pak všechno vyčítá a pak si prominem navzájem .
Prostě sesterská láska.:**

Poradíte prosím???

23. dubna 2012 v 14:14 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte? Já v celku docela fajn. Ve škole se mi daří no tak teda zatím se mi daří. Ještě nevím jak mi bude hej za týden nebo za dva a nebo třeba zítra :DD.
Každopádně se mám skvěla a vy?
Nevím jestli si mám udělat nový záhlaví nebo ho tak nechat. Každopádně ani nevím co by tam tak mělo být. Došli mi inspirace :D takže vám budu moc ráda kdyby ste napsali dole do komentářů svůj názor jaký by mělo podle vás vypadat nový záhlaví a barva. Pokud se mi bude váš návrh hodně líbit udělám si ho!
Děkuji předem kdo mi sem napíše!
tak takový mám ted a jaký bych měla mít právě ted odle vás???

Počítač nebo babička???

20. dubna 2012 v 15:18 | nikitalias
Moc se vám omlouvám že sem tu už dlouho nebyla. Mám doma frmol. Babičku (tu nejstarší) včera přivezli z nemocnice domů. A jelikož bydlí v Pěnčíně tak za ní dojíždíme a pomáháme. Pro mě se práce vždy najde. Ale ted jak jsem tu dlouho nebyla tak to jsem byla sní. Hodně nás potřebuje a já nemůžu dát přednost počítači než své babičce to snad chápete ne?
Jinak se mám docela fajn a jakpak vy? Jelikož už vážně nevím co psát a nebo co jsem dělala tak to vám můžu napsat pár slovy: Byla jsem s babičkou a pomáhala jí......
No jinak se už to vážně napsat asi jnák nedá. Takže zítra tu zase nebudu protože ted celý víkend budeme dojíždět do Pěnčína protože to ta druhá babička sama sní nezvládá a děda???? No přece vám to tu nebudu do detailu popisovat jo stará se také ale je to CHLAP. Takže má rád ten svůj relax. Tak nic už zase půjdu. Ale předtím musím oběhnout tak se tu mějte a užijte si víkend tak papap! :**
nikitalias:*

Dáte mi prosím hlásek??

16. dubna 2012 v 13:40 | nikitalias
ahojik jakpak se máte? Já docela fajn ale mohlo by být líp. No co vám tu budu kecat je škola a mě se vůbec nechce vztávat a chodit brzo spát. Když jsem doma tak jsem vzhůru aspon tak do 12 a když chodím do školy tak jen do 10 :( ....
tak dneska jsem psala 3 písemky. No mám z toho dobrý pocit tak vážně netuším co bych mohla doctat a co si zasloužím.
Jinak už je 5 kolo finále a tak bych vážně byla mooooooc vděčná kdyby si mi hlásla moc vás o to prosím..

Budu vám za to moc vděčná když hlásneš. Jestli si hlásnul tak napiš dole do komentářů že si mi poslal hlásek a já ti to kdykoliv oplatím. Prominte jestli to zní jako reklama. Předem vám moc děkuji. :**

Nemyslela jsem si že.......

12. dubna 2012 v 15:14 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte?
já docela fajn.... Včera jsem tu nenapsala protože sem se musela učit na angličtinu a na jiný předměty protože zítra bych měla psát 3 písemky ale nebudu protože musím k doktorce.... Takže super ale v pondělí se to zase na mě všechno vyvalí..! Takže taky to není moc dobrý no ale nejlepší na tom je že dneska už jsem tam šla naposledy :DD.
Jinač s Kubou nám to klape ale doma je kvůli tomu dusno protože sním tam mám tu fotku i na fb a strejda to poslal všem.... (mé rodině) a tetka to má na mobilu naší fotku.... A jelikož mi není ještě ani 13 tak to bude tatka na mě nasranej........ Ale co je to zase moje věc. A ze strejdou už vážně nepromluvím ani slovo. To jsem si o něm vážně nemyslela že můj soukromej život bude posílat všem.......! No líbylo by se vám to? Asi ne co?
Ale co už mě je to jedno stejnak by se to tak i jnák dozvěděli ale neměla jsem namysli tadyk takovej přístup. No co předběhl mě. A já už to nebudu řešit ale naštval mě a moc.Tak nic valím tak se tu mějte hezky tak pap. :**

Barčiny narozky!

10. dubna 2012 v 15:18 | nikitalias
Ahoj jakpak se máte?
Já se mám jako ve snu...
Sice s Tomášem na sebe už v životě asi nepromluvíme ale neštve mě to spíš sem ráda že už mě nechá být a nebude mě s tým svím kámošem provokovat...
než ty všechny dny budu rozebírat tak se vám moc omlouvám že sem nenapsala včera..................
Mám jednu hodnou kamarádku Barušku. Udělá pro mě téměř všechno a já si toho moc vážím mám jí totož moc ráda. Ale o to ted tu nejde. Jde o to že mě 5 dubna s někým seznámila s klukem jménem Kuba..... Zatím to vypadalo že budem kamarádi do té doby než mi napsal sms že mě má rád!
Včera za mnou dokonce i přijel. Měla jsem hroznej strach jak sem tam šla za ním. Popravdě vůbec se mi nechtělo protože sem se hrozně bála. Vživotě sem Kubu neznala a neviděla jsem ho...
Jenže Barči jsem to slíbila že se tam rozhodně ukážu protože včera slavila své 16 narozky a já tam prostě nesměla chybět :D......
Jo a stym Kubou když jsme se poprvé viděli tak sme si museli dát pusu protože nás Barča k tomu donutila dokonce nás nutila se chytit za ruce... My se na sebe jen tlemili a styděli jsme se....
Po dvouch hodinkách to bylo v pohodě a my sme si dávali normální pusy bez donucení :D
Tak tadyk je fotka! :*
Fotila nás Barča :D takový moment by si nenechala ujít a hned fotila....
Bylo to focené u zastávky když bylo pět minut čas než odjeli....
Moc ho mám rááda!! :D

Prosím........

8. dubna 2012 v 11:15 | nikitalias
Ahoj jakpak se dneska máte??
Dlouho jsem nic nepsala a tak se vám moc omlouvám. Měla jsem hodně práce a až v čera jsem tu přišla ale to jsem vás spíš oběhla a hned jsem zase šla a včera jsem se spíš zaměřila na soutěž a zháněla jsem hlasy!
Tak vás ted mooc prosím dáte mi hlas zde??

http://tangleds.blog.cz/1204/sonb-4-kolo
Byla bych vám za to moc vděčná a kdykoliv bych vám to oplatila stačí jen napsat dole do komentářů že ste mi tam hlásly. Mimochodem jsem tam napsaná jako tu na blogu takže Nikitalias....
Předem vámmoc děkuji!! :***

Podplatit ho??

4. dubna 2012 v 15:28 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte? U mě skvěle sou prázdniny co víc si přát?? Konečně klid od školy a od učení...
Jinak dnes to napíšu stručně a jasně.
Dnešní den byl v pohodě s Tomášem sme se bavili až do odpoledne když sme šli se Slavíčkem (učitel) na náměstí. Tomáš měl pomlázku a jeho kámoš taky samozřejmně že šli oba dva na mě. Prdel celá červená a oni vychlámaní. Tak sem Tomášovy vzala tu pomlázku a švihala ho taky at zjistí jak to bolí. Furt škemral že jí chce zpátky ale já mu řekla že jí nedostane a on se na mě pak nasral a odešel takže taky super a pak mi tam začal nadávat sprostě takže to taky bylo mooc pěkný no :( ale co odchytla jsem si jeho mladšího bráchu který chodí do 1 třídy a řekla sem mu at dá Tomášovy za mě laskavě pěknou facku ale on říkal že bráchu nebije a pak mě to cvrklo. Podplatím ho. Jelikož Mates nezná hodnotu peněz tak sem mu dala 10 kč. Když mu dá facku.
Jo vzal si peníze a odešel pak k němu přišel a něco mu tam říkal já na něho zařvala at to teda udělá. A on mu dal vážně po tlamě!! Chápete? Věřili byste tomu? Takže to podplacení mě za to vážně stálo.
Tak nic už půjdu..
Nevím kdy se tu zase stavím tedka jak jsou ty prázdniny tak mám hodně nabytý program tak se tu mějte a užijte si prázdniny tak papa! :**

Hádky???

3. dubna 2012 v 14:51 | nikitalias
Ahojíík jakpak se vede?
Asi to tak vypadá že mám dobrou náladu ale není tomu tak..
S Tomášem sme dnes nasebe byli hnusní. Paštěkovali sme po sobě no tak né po sobě ale po jeho kamarádovi. Menuje se Patrik. On je tak dotěrnej kluk že to není vůbec asi normální. Dnes byli u nás na chodbě děcka z 5 ročníku cosi tam prodávali k Velikonocům a prodávali tam i proutky za 40kč. no Patrik si to koupil a mlátil nás tím. Měla sem na něho vážně zlost. Ale s Tomášem sme se dali zase do kupy hned v dějáku. Ach ten děják přímo nesnáším. Zase sme psali test ohledně videa. Jenže já nedávala pozor protože sme kecali s Tomášem.....
Takže vážně netuším co vůbec dostanu. Ale poškole byla taky sranda. Jeden kluk z gymplu my mu říkáme KRTEK. Tak jel snama busem protože se nesnášíme tak na zástávce kde sme přestupovali tak tam po nás začal házet kamínky. No a jelikož já se jen tak nedám tak sem to po nim taky začala házet. Trefila jsem ho několikrát a on nás vůbec :DD
Takže byla to sranda když my o proti němu. Chodí do prváku?? No ani nevím ale my ze 6 třídy porázíme kluka který chodí asi do prváku nebo do druháku. No prostě síla...
Dnes už je konečně líp. Nefouká a svítí sluníčko. Jedním slovem Nádhera!
Jinak dnešní den asi strávím s tou kámoškou z Itálie takže s Federikou.
Už má prázdniny. Takže její výhoda že může být s náma....
Tak nic půjdu vás oběhnout a ještě než odejdu tak začalo 3 kolo a tak kdyby ste mi dali hlásek byla bych vám mooc vděčná

Jsem tam napsaná jako Nikitalias
Kdykoliv vám oplaím stačí jen napsat dole do komentářu, kdyby ste také potřebovali někde hlásnout!! :**

BYL TO PRSTÝNEK! :*

2. dubna 2012 v 14:59 | nikitalias
Ahojik jakpak se máte? Já skvěle! Na tento den asi vživotě nezapomenu......
Jak jsem vám minule psala že se mi moc líbí jeden kluk od nás ze třídy....
Tak v pátek mu Štěpa (kámoška) něco cosi šeptala. Nevím co ale pak ke mě přišel (mimochodem menuje se Tomáš :*) s něčím v ruce a chtěl mi to nasadit a já nevěděla co má v ruce tak sem nic na ruku nechtěla ... BYL TO PRSTÝNEK
A pak mi ho teda dal sám do ruky at si ho prý sama nasadím. Nasadila sem si ho. Je to prstýnek se srdíčkem a Tomáš má tu druhou půlku na ruce.. Ty prstýnky jsou něco podobného jak puzzle. Podle Štěpi to byla naše svadbe! No není na svadbu ještě trochu brzo??? :DD
No neřeším ale hodně mě potěšil ten prstýnek. Nevím jestli spolu chodíme ale ted za mnou Tomáš furt chodí. No co teprv mi ten prstýnek dal v pátek.

Jinak dnešní den byl super. Když sem ho prožila s Tomášem.
Po škole jsem zašla ke Štěpi a ta mi udělala ledový kakao. No nechci si jako stěžovat ale měla ho dost sladký ale i ona sama si to řekla tak sme to musely zase dochutit mlékem aby to bylo OK.
Jinač víkend byl také pohodový. Celou sobotu jsem prožila s kamarádkou Barčou a tady jsou jnáké ty fotky co sme spolu nafotily :

Bylo to focené u Barči a pořádně si to užívaly :D. Mimochodem já jsem ta blondata :D
Nerada se fotím takže to je vážně umění mě zachytit na fotáku nebo vyfotit...
jsou tu jen tři zbytek se mi sem nechtělo dávat :D
Jinak neděle?? Přijela kamarádka z Itálie Federika sní ještě nemám fotky..
No nic tak letím vás oběhnout tak se tu mějte AHOJ!