Po prázdninách a bum.....!

13. února 2012 v 14:48 | nikitalias
Je po prázdninách a já šla dnes do školy. Nechtělo se mi vůbec vstávat to asi nikomu že??
Vůbec jsem nemohla vstát, furt mi pípal mobil at vstanu. Bylo to hrozné vždy jsem vstávala o prázdninách tak o deseti a ted když musím vstávat tak o třičtvrtě na šest. Je to hodně velký rozdíl vidte!!???
Na zastávce jsem málem zmrzla jakej byl mráz. je to vážně hnusný vůbec nemám zimu ráda.
Jak jsem přijela do Konice tak musím vždy přes celé náměstí aš k nám do školy takže také hrozné.
První hodina matika!! Nemám jí vůbec ráda teda měla bych, kdyby nás učila jiná učitelka protože je to hrozný teror furt je protivná a je ještě k tomu hodně přísná. Jako vím že nás tím víc naučí ale mě se to vážně nelíbí. Když někdo něco nemá tak hned za pět nebo trapárna před tabuli no prostě bída!
Druhá hodina teké v pohodě ta třetí také ale ta čtvrtá byla angličtina!!
Přišla učitelka do třídy a hned nám řekla tak se rozesadte píšeme písemnou práci! No tak netrefilo by vás?? Mě teda jo! A taky trefilo!
Měli jsem jí psát až 16.2 měli jsme to napsané i na tabuli a ona né že si vymíšlíme a že to máme psát dneska že to má zapsané i ve svém deníčku. Bylo po prázdninách a bum........ PÍSEMNKA.
Takže zase krásná trojka. Ale uklidnilo mě že si můžeme udělat opravnej test. No a nazávěr přírodopis bylo to v klidu nikoho neskoušel až na jednyho kluka ten chtěl sám. Byl to hroznej den.
Doufám že aspon vy jste ho prožili v normálu!!!
P.S: Nejsem to já :DDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama