Únor 2012

učit se a učit se :(

29. února 2012 v 15:43 | nikitalias
Ahojik.
Jak se máte?
Já abych pravdu řekla tak mizerně :(Nerozhodný
Učím se na angličtinu píšeme písemku tak to znáte ne? Musím se učit a ještě k tomu 4 lekce slovíček vážně mě klepne pepka. už mě to nebaví furt si to čtu dokola a nic z toho nemám!
Ale těším se vážně na pátek protože bude poslední den školy a pak bude ségra pořádat oslavu narozenin! Bude oslavovat 8. tak jsem zvědavá né že bych se jako moc těšila na její kamarády ale budu tam mít i svoji nej... kámojdu a sní se skoro nikdy nenudím. Ale po tom! to bude uklízení. V kuchyni bude spoušt mamka peče dva dorty takže to bude bezva :D Zase budu přecpaná :D
jako na každé jiné oslavě :) Tak nic už vážně musím letět ajina mě volá musím se učit slovíčka. Tak nic zítra možná napíšu další článek pokud teda budu stíhat tak se tu mějte krásně! papa Líbající
nikitalias:*

Kozačky?? Ne botasky

28. února 2012 v 15:25 | nikitalias
Ahojik jak se vám vede?
Mě docela fajn ale bylo by ještě lepší, kdyby už svítilo slunce a už nebylo zamračeno!
Vůbec se mi už nelíbí jak je hnusně. Dneska jsem kvůli tomu měla blbou náladu což se někdy stává:
Byla jsem hrozně ráda že už je sucho a já už nemusím nosit kozačky( ty moje se blbě zapínaj a trvá to dlouho:( )
protože do botasek jen nazujete nohy a máte to! Přitom u kozaček je to jiné.

V pohodě jsem vyšla z domu to začalo sněžit to jsem si jen tak v duchu říkala že to nic nebude jenom tak drobně padá že to bude v klidu.
No jak jsem dojela do Konice tak se to změnilo začalo pršet a mě se to dostávalo do bot jako né že by mě protíkaly to né ale víte ne? Já je mám takové ty širší takže vrchem. A kozajdy jsem si nemohla vzít protože jsem v nich byla v lese a jsou od vrchu až k patě od bahna takže taky super. Mamka na mě dost prudila. Dyt to znáte ne? Zase s tema řečma:" ty kozačky byly dryhý a ty si je tak zašpiníš! A dneska budou umytý"
No tak tohle mi dneska řekla do telefonu nic lepšího být už nemůže.
Taky se vám to někdy stává nebo jenom já mám takovou smůlu??? :)))
nikitalias:*

Sladké sny :*

26. února 2012 v 21:53 | nikitalias
Takže než půjdu spát tak vám chci popřát sladké sny!
Zítra nevím jestli budu moct něco napsat tu na blog. Jako omrknout můžu oplatit komentováním také ale asi článek!
Znáte to ne? Škola a v úterí píšem velikou písemnou práci z angliny.
Jelikož mi moc nejde tak se na to budu šprtat jak vůl.
Mohla jsem se učit dneska abych to neměla zítra tolik jenže to bych si neměla zapomenout ajinu ve skřínce. No jo no to už tak u mě chodí to je u mě normálka!
Takže budu moc ráda, když mě tu nadále budete chdit a nadále komentovat!
Nebojte určitě vždy oplatím. Tak nic musím frčet du zalehnout zítra jako vždy vztávám o třičtvrtě na 6 tak sladké sny!

nikitalias :*

můj stráveny volný čas :)

26. února 2012 v 18:59 | nikitalias
Prominte že sem nenapsala jnáký článek ale měla jsem frmol dyt to znáte ne?
V pátek jsem nic zvláštního nedělala! Tento den jsem začala první hodinou zeměpisu což jsme psali písemku ještě nevím co jsem dostala tak jsem moc zvědavá no. A pak pak to šlo jako po másle.
Nejlepší na pátku je že to zakončíme hudební výchovou což mě docela baví. Ale nebaví mě jak furt nás z toho skouší také to máte taky tak?
A nejlepší bylo odpoledne, dohodly jsme se s kamarádkou že půjdeme k nám no né teda k nám ale k mému dědovi protože tu jsem každý den. Nejdřív jsme byli u ní! Řeknu vám sní se nikdo nikdy nenudí umí vymyslet plán co dělat a povavit ostatní osoby což já málokdy dovedu. Bylo to super do té doby než přijela od Štěpy (té kamarádky)
sestra chvilku si snáma kecala a pak přijel autobusem její přítel. Pak to začalo!
Jelikož se ti dva nemají zrovna v lásce tak došlo k peklu dělala si naschváli ale takové že Pavel (ten přítel :D)
Vzal Štěpu za nohy a tahal jí po schodech to bylo jakž takž! Ale pak jí zavřel jen tak v tým mrazu venku a zamčel jí. No a ona mu naoplátku flusla do bot. A já??? Záchvat smíchu. Taky jak jinak že?
A nakonec u nás doma vzala jsem Štěpu k nám nudily jsme se tak se ani neptejte co jsme dělaly! Házely jsme kostkama ale takovým spůsobem že máme dolámaný kvítka a já mám boulu na čele!
A sobotu jsem prožila na karnevale. Nebojte zanic jsem nešla to by dopadlo:D A neděle normálka!
A jak vy jste prožili víkend?????Usmívající se


škola az zase ta škola! :(

22. února 2012 v 16:03 | nikitalias
Poprosím o hlas vás všech :http://princeees.blog.cz/1202/1-kolo-miss

Jestli tam zanecháte hlas určitě oplatím. Jinač omlouvám se že sem ten slíbený článek jak jsem měla psát v úterý nenapsala. Ale znáte to ne? ŠKOLA A ZASE TA ŠKOLA takže skoro vůbec nemám čas furt se musím učit a učit. Takže jestli budu mít zítra čas tak určitě napíšu ale jestli ne tak se předem omlouvám. Tak nic matika volá takže se musím učit tak nic a ještě jednou moc vám děkuji za hlas jestli mi dáte. Jinak si užijte zbytek krásného dne! :) :*

Hrozný víkend!

20. února 2012 v 15:14 | nikitalias
Ahojky lidi! Moc se omlouvám že sem tu nebyla.
Vše co sem vám psala že mám dělat o víkendu se nesplnilo! Roztál nám sníh ale jsem ráda blíží se jaro a pak konečně léto.
Ale místo iglu a místo bobování jsem ležela krásně v posteli až do půl jedenácté a pak mamka na mě chytla nerva že nic nedělám jen ležím tak nic jiného jsem nemohla dělat než vstát. Po obědě nám mamka s tatkou řekli že půjdeme na procházku že je krásně a že už skoro není žádný sníh. Já sem nesouhlasila že se budu rači dívat na TV ale pak měli jít a tam nic nedávali tak jsem se rozhodla že nakonec půjdu snima.
Ale udělala jsem tu největší chybu co jsem kdy mohla udělat. Šli jsme lesem jelikož bylo mokro tak to pěkně klouzalo.
Tatka málem spadl ten kdyby tam neměl stromy tak nevím nevím..
Ale co ten ustál na nohách horší já...
Byla tam taková prudká zatáčka a hodně velký kopec po kterým sme měli jít dolů. Všeci šli po sněhu jenom já že frajerka si vyberu takovou normální lesní půdu. Myslela jsem že to nebůde vůbec klouzat že to sběhnu dolů a budu u řeky dřív než oni to se mi však změnilo v hrůzu.
Šla jsem po tom bahně a najednou buch jela jsem po prdeli až dolů ale co tak žejo....... Bylo mokro a já jelikož jsem si vzala tenké kadě tak jsem měla celý doslova celý zadek špinavý od bahna. Takže jsem nachlazená furt smrkám jakou mám rýmu a už mě stoho pořádně bolí hlava. Tak aspon vy jste si užili normální víkend ne? To já jsem si užila víkend jak něco. Už bych ho nikdy nechtěla. :D No tak co aspon sem všechny pobavila mamka měla záchvat smíchu že stála u stromu držela se za něj aby nespadla a furt se smála dokonce jí tekly i slzy ze smíchu no co vám mám povídat že? Hezký zbytek dne!
P.S zítra dodám znovu článek :)

Už víte co budete dělat?

17. února 2012 v 18:18 | nikitalias
Už víte copak budete dělat o víkendu?
Já už možná jo. Mám plno plánů co bych mohla dělat. Ale nevím jaký z těch se uskuteční. Ale ještě než se začnu rozepisovat vám chci jen říct že zítra a v neděli tu nepřidám žádný článek. Protože sem slíbila moji menší sestře že jí postavím iglu což mi teda dá hodně práce no. Ale řeknu vám moc se mi do toho nechce. Je tam tak hnusně to radši bych seděla doma v teple a dívala se do bblba než abych tam zmrzala.
Jinač ještě po mě chce abych s ní šla bobovat. Řeknu popravdě mě to moc nebaví ale zato mě baví když jí rozčíluju udělá na mě takovej ten divnej pohled a já mám záchvat dyt to znáte ne? Vždycky je sní sranda.
A co jiného bych už tak dneska tak dělala?? Dívala se až do noci na telku. to totiž miluju. A zrovna dnes spím u mé babičky. A sní se také nikdo nenudí. Vždy když se díváme společně na film tak nic jiného neděláme než komentujem. A někdy se sní aji zachlámu co ona poví za komentář. Prostě jí mám mooc ráda jí můžu říct všechno a ona mě pochopí. A nebo když je mi nejhůř tak mě v tom sama nenechá.
Taky máte takovou babičku nebo i někoho jiného???
A ráno mě nikdo nezbudí budu spinkat jak dlouho budu chtít. Protože nejvíc jsem protivná když na mě někdo volá : Niky vstávej půjdeš do obchodu! Jo a pak kdo nebá být protivnej že? Ještě ho vzbudí a pak má frčet do obchodu.
Takže zítra tam budu ležet jak plcan. A to je asi tak vše a na neděli nemám žádné plány akorát vím že se musím učit na přírodopis na písemku a na matematiku. Tot vše tak si krásně užívejte víkend a v pondělí zase nový článek přeji vám sladkou a krásnou noc!!
nikitalias :*

PáTeK!!!

17. února 2012 v 13:44 | nikitalias
Už sem tak mooc ráda že je pátek!
Ten test z matematiky jsme naštěstí nepsali protože to nemělo smysl skoro nikdo tomu nechápal :D
Měli jsme to psát dnes ale naštěstí se smilovala protože učitelka včera nedojela do školy protože tak k ním nejel autobus kvůli sněhu tak jsme si to pořádně užívali.
A co lepšího může být než krásná koulovačka nakonec.
Sem celá mokrá vlasy otěch ani nemluvím!
Pořádně sme si ten den užívali!
Ale teda čeho se ted v tuto chvíli bojím nejvíce jsou cigáni. Dneska je proti nim cosi že se celá dědina spolčí proti nim. Takže nesmí chybět mobil a budu vklidu natáčet za oknem. Protože tu budou i plešouni. (nevím jak se jím říká normálně :D)
A co vy užili jste si pátek tak jak já?? Dyštak napíšu článek i večer zatím se mějte
nikitalias :*

Zima nebo léto?????

16. února 2012 v 18:02 | nikitalias
To je hrůza!
Taková zima je i u vás taky taková?? Je to hrozný pro ty kteří ráno mrznou na zastávce. Jenom nám zebou nohy a ruce.
Nemám ráda zimu a taky kdo by měl že? A nebo má ju někdo rád?
Já teda ne! Nevím ale nemůžu si pomoc pro mě je nejlepší léto můžete se krásně opalovat na dece a slunce na vás jen pálí a ted v zimě se ukážete venku a místo slunce která vás bude opalovat tak hnusný sníh.
Jakoby to bylo včera kdy bylo léto a já byla u bazénu.
No to jaksi uteklo. Jenom jsme jeli ráno autobusem a tolik bouraček v příkopách jsem viděla je mi jich líto těch rodin kteří se nabourali. Protože takové škody můžou vzrůst až třeba do milionů.
Uvedu vám aspon jeden příklad proč nemám ráda zimu jo?
V létě co se dá dělat v létě??
Skoro všechno vidte? OPALOVAT SE, KOUPAT SE V BAZÉNU A DĚLAT RŮZNÉ NAŠE SRANDIČKY a co v zimě?? LEŽET V POSTELI S ANGÍNOU!
Za to v létě nevím teda jestli to děláte vy ale já jo. Chodím na boso po silnici. Líbí se mi to sice po tom jsou šíleně špinavé nohy ale co už přece existuje voda ne?
A další z důvodů mám že v létě můžete chodit jak chcete nemusíte být nabalená jen na lehko a v zimě je přesný opak!
Takže co vy? Jaké máte nejoblíbenější období LÉTO nebo ZIMA???
Tak co jak se vám líbí obrázky??


Proč??

15. února 2012 v 16:06 | nikitalias
Proč musí být všechno tak těžke??
Proč nemůžem jen lusknout prstem a vše by bylo??
Někdy je všechno úplně složitě a my se ocitnem v situaci kde není cesty zpět.


Víte líbí se mi jeden kluk z naší třídy ale nevím jak mu to mám říct víte?
Když mu to řeknu tak to bude hrozná trapárna protože to vykecá všem spolužákům a to já vážně nechci.
Je to hrozně složité.
S moji nejlepší kamarádkou o tom furt mluvíme svěřuji se jí protože u ní aspon vím že ta to nikomu neřekne i ona má takový promlém víte? Už tohle táhnu tak rok a pořád se mi líbí nevíte proč? Znám plno hezkých kluků a nejvíce se mi líbí tento. Je to hrozný pocit ho vidět každý den kdy třeba na mě ani nepromluví což se teda
jako nestává že furt na sebe mluvíme
ale co když! Nikdy nevíce co se ten den může stát.
Víte chtěla bych mít takovou lásku která mi bude věřit, když se stane buch ví co a která mě bude milovat nadevšecko nasvětě.
A tak doufám že jednou najdu tu odvahu a řeknu mu to! :)
Také bych chtěla být tak štastná jako tito! :(


Prominte!!

14. února 2012 v 17:54 | nikitalias
Omlouvám se ale dnes asi už nic nenapíšu musím se učit na matematiku. Je to hrozný ty výpočty, vůbec mi to nejde a proto se na to musím připravit protože zřejmně na to budeme zítra něco psát tak jsem teda hrozně zvědavá jak to dopadne. Tak nic užijte si zbytek večera. Hezký den!
nikitaliasUsmívající se

Valentýn

13. února 2012 v 15:00 | nikitalias
Zítra je krásný den. Je V.A.L.E.N.T.Ý.N!!!! Svátek zamilovaných
Takže si to nádherně užijte. At dostanete nejvíce valentýnek
přeje: nikitalias!

Po prázdninách a bum.....!

13. února 2012 v 14:48 | nikitalias
Je po prázdninách a já šla dnes do školy. Nechtělo se mi vůbec vstávat to asi nikomu že??
Vůbec jsem nemohla vstát, furt mi pípal mobil at vstanu. Bylo to hrozné vždy jsem vstávala o prázdninách tak o deseti a ted když musím vstávat tak o třičtvrtě na šest. Je to hodně velký rozdíl vidte!!???
Na zastávce jsem málem zmrzla jakej byl mráz. je to vážně hnusný vůbec nemám zimu ráda.
Jak jsem přijela do Konice tak musím vždy přes celé náměstí aš k nám do školy takže také hrozné.
První hodina matika!! Nemám jí vůbec ráda teda měla bych, kdyby nás učila jiná učitelka protože je to hrozný teror furt je protivná a je ještě k tomu hodně přísná. Jako vím že nás tím víc naučí ale mě se to vážně nelíbí. Když někdo něco nemá tak hned za pět nebo trapárna před tabuli no prostě bída!
Druhá hodina teké v pohodě ta třetí také ale ta čtvrtá byla angličtina!!
Přišla učitelka do třídy a hned nám řekla tak se rozesadte píšeme písemnou práci! No tak netrefilo by vás?? Mě teda jo! A taky trefilo!
Měli jsem jí psát až 16.2 měli jsme to napsané i na tabuli a ona né že si vymíšlíme a že to máme psát dneska že to má zapsané i ve svém deníčku. Bylo po prázdninách a bum........ PÍSEMNKA.
Takže zase krásná trojka. Ale uklidnilo mě že si můžeme udělat opravnej test. No a nazávěr přírodopis bylo to v klidu nikoho neskoušel až na jednyho kluka ten chtěl sám. Byl to hroznej den.
Doufám že aspon vy jste ho prožili v normálu!!!
P.S: Nejsem to já :DDDD

Můj život <3

11. února 2012 v 12:49 | nikitalias
Takže dlouho mi trvalo než sem přišla na to co bych vám napsala za článek. Přiznávám se trvalo mi to dýl než jsem čekala ale pak mě napadlo že mě moc ještě neznáte takže tu něco napíšu o sobě. Napsala jsem mé věci to odstavců! :)


1) První věc co mi na sobě vadí a každý mi to říká že u toho nemám tolik sedět je počítač jsem hrozný závislák nevím teda jak vy ale já tu dokážu sedět třeba celý den. Mamku tím vždycky znervoznuju. Ale já za to nemůžu, když si tu sednu za stůl tak jen málokdo mě odtud odtrhne. Jelikož já mám jen stolní pc tak si moc přeji nontebook ale mamka je proti že bych s tým furt jezdila a že bych byla uplně zblbnutá. A že bych už úplně kašlala na učení že už bych se vůbec neučila. Což jako já se učím. Ale vždy ze zaplím monitorem. Musím mít zaplý facebook a další ...........

2) Moje nejoblíbenější barvy jsou: MODRÁ A FIJALOVÁ nevím proč ale u modré vím že mi připomíná krásné moře a fijalové skoro nic ale líbí se mi...

3) Jsem trošku sportovní typ ráda chodím ven ale, když je takové počasí tak jen na led si zabruslit.

4) Vždycky jsem snila se někam odstěhovat do zahraničí. Ale teda nevím nevím kdybych se odstěhovala co na to naši.

5) Mé nejoblíbenější zvířátko je pejsek. My máme taky pejska ale domácího a úplně ho zbožnuju. Ale jednou jsem měla hrozný šok je mi to vážně blbé vám to tu psát ale to jsem měla záchvat breku. Bylo před Vánoci a mě volala mamka s divným hlasem a tak mě to nedalo tak jsem se musela zeptat co se děje že pláče. Řekla mi že náš pejsek asi umře že byli u lékaře na rengenu a že má větší ledvinu než tu druhou v tu chvíli jsem nevěděla co dělat panikařila jsem hned mi vyhrkly sllze do očí, ale to nešlo zastavit dozvěděla jsem se že takové plemeno kdyby podstoupilo operaci že hned umře jelikoš mi máme Bišonka. Byl to hrozný pocit že si představím že budu mít postel prázdnou protože on spí snáma v postelích tak to byla hrozná myšlenka. Naštěstí se náš Benišek stoho vyléčil po tolikati měsících. A jsem hrozně ráda že je tu mezi námi. Hrozně ho mám ráda.

Prázdniny končí :((

10. února 2012 v 18:46 | nikitalias
Ahojky lidi.
Dneska mám úplně vygumovanej mozek takže dneska už asi nepříjdu na žádné nápady o čem bych mohla psát článek.
Jenom vám můžu říct že dneska byl úžasnej den. Na ledě skoro celý den takže sem zmrzlá i ted. Ale co se dá dělat jednou sem vyšla ven tak at neskuhrám. Akorád vám moc závidím některým ted začínají prázdniny a mě končí. Což teda mě hodně mrzí protože už nebudu se tak dlouho do nocí dívat na telku už tak dlouho nebudu polehávat v teplých peřinkách.
Je to hrozný. Mít takový pocit že už jen zítra a pak pozítří a už budu vstávat o třičtvrtě na šest na autobus. a mít pocit že ještě v neděli se učit na přírodopis mi hodně kazí náladu. Protože u našeho učitele nikdy nevíte furt někoho skouší už se ho i bojím furt mám takový divný pocit, když začíná ta hodina. Furt říká: Tak děcka posadte se a k tabuli půjde........!
Jo a je to tu vždycky se bojím koho vyvolá, je to hrozný pocit, když u mého jména stojí s tužkou a rozmíšlí se jestli vyvolat nebo nevyvolat.
Tak si ty prázdniny užijte i já sem si je užila co nejvíce to šlo a budu se snažit ještě zítra krásně hajat v teplé postýlce! Usmívající se

Tak vám představuji moji školu. Je vydět jen hlavní vchod ale jinač má stavbu ve tvaru H. :)
Doufám že se vám aspon trošičku líbil tento článek! :)

Roztomilé obrázky

10. února 2012 v 12:28 | nikitalias
Brouzdila jsem po netě. A našla jsem pro vás pár krásnách roztomilích obrázků!
Posudte sami...

2)3)


4)5) 5)


6)7) 8)
Tak jakpak se vám líbili??

Mé dětství

9. února 2012 v 16:11
Ted jsem nakoukla na mé fotky z minulosti.
Řeknu vám ani sem se nepoznala. Jak jsem byla malá a ted...... no prostě mě to dost vzalo jak ten čas tak rychle plyne.
Ani si z toho mého minulého věku nic nepamatuju. Mé první zážitky jak do naší rodiny přišel noví přírůstek. Prostě nic! I když by mě to moc zajímalo jak sem reagovala na svoji novou maličkou sestřičku.
Tak tedka už není samozřejmně ta maličká sestřička ted už je to čípek. Chodí to druhé třídy. Ale řeknu vám jsem ráda že ji mám . Nedokázala bych si to bez ní představit. Byla bych jedináček a o to bych asi vážně nestála. Mám jí ráda protože bez ni by byl asi můj život nanic. ona mi dodává humor, srandu!
Je to vážně neskutečné jak ten čas plyne a plyne a ještě bude hodně plynout.
Ty fotky mi vážně sebrali dech. taková maličká.A ted dyš se na sebe podívám do zrcadla tak vidím jen 13letou pubertačku!

Poděkování

8. února 2012 v 13:55 | nikitalias
Všem moc děkuju!
Že chodíte na můh blog, že komentujete!
Moc si toho vážím.
Každý den tu návštěvnost mám vyšší. Takže budu ráda, když mi sem nadále budete chodit. DěkujiUsmívající se

Selena Gomez

8. února 2012 v 12:33 | nikitalias
Já osobně mám moc ráda Selenu Gomez.
Hezky se oblíká a navíc je to úžasná herečka i zpěvačka.
Nudila jsem se tak sem se dívala na její fotky takže by mě moc zajímalo jaký i vy máte na ni názor!

Moje nejoblíbenější slovo.................

8. února 2012 v 10:18
Moje nejoblíbenější slovo je: PUPÍK!
Nevím proč, nevím proč se mi líbí, ale jedno vím: vždy ho píšu své nejlepší kamarádce, vždy ho píšu, když skouším novou propisku, vždy ho píšu, když se nudím. S takovýma řečma by jsme tu byli dlouho. Toto slovo jsem našla na jednou komiksu.
Jelikož mě ten komiks baví tak je to moje nejšastější slovo.
Nevím jestli v tuhle chvíli mě považujete za blbce ale mě se líbí!
Také máte jnáké nejčastější nebo nejoblíbenější slovo?????